Перемикач Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE
Короткий опис:
Порти Fast Ethernet з/без PoE Компактні керовані Ethernet-комутатори RS20 OpenRail можуть підтримувати від 4 до 25 портів і доступні з різною щільністю портів Fast Ethernet – всі мідні або 1, 2 або 3 оптоволоконні порти. Оптоволоконні порти доступні в багатомодовому та/або одномодовому режимі. Гігабітні Ethernet-порти з/без PoE Компактні керовані Ethernet-комутатори RS30 OpenRail можуть підтримувати від 8 до 24 портів з 2 гігабітними портами та 8, 16 або 24 портами Fast Ethernet. Конфігурація включає 2 гігабітні порти зі слотами TX або SFP. Компактні керовані Ethernet-комутатори RS40 OpenRail можуть підтримувати 9 гігабітних портів. Конфігурація включає 4 комбіновані порти (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс слот FE/GE-SFP) та 5 портів 10/100/1000BASE TX RJ45.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Опис | Керований швидкий Ethernet-комутатор для встановлення на DIN-рейку з функцією збереження та перенаправлення, безвентиляторна конструкція; покращене програмне забезпечення рівня 2 |
| Номер деталі | 943434045 |
| Тип і кількість портів | 24 порти загалом: 22 стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації | 1 x вставний клемний блок, 6-контактний |
| Інтерфейс V.24 | 1 роз'єм RJ11 |
| USB-інтерфейс | 1 x USB для підключення адаптера автоматичної конфігурації ACA21-USB |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (TP) | Порт 1 - 22: 0 - 100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | Вихідний канал 1: 0 - 32,5 км, бюджет каналу 16 дБ на 1300 нм, A = 0,4 дБ/км, резерв 3 дБ, D = 3,5 пс/(нм x км) \\\ Вихідний канал 2: 0 - 32,5 км, бюджет каналу 16 дБ на 1300 нм, A = 0,4 дБ/км, резерв 3 дБ, D = 3,5 пс/(нм x км) |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
| Кількість перемикачів кільцевої структури (HIPER-Ring) | 50 (час реконфігурації 0,3 сек.) |
Потужність вимоги
| Робоча напруга | 12/24/48 В постійного струму (9,6-60) В та 24 В змінного струму (18-30) В (резервне) |
| Споживання енергії | макс. 14,5 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 52,9 |
Програмне забезпечення
| Перемикання | Вимкнення навчання (функціональність концентратора), незалежне навчання VLAN, швидке старіння, статичні записи адрес Unicast/Multicast, QoS / пріоритетність портів (802.1D/p), пріоритетність TOS/DSCP, обмежувач вихідного широкомовлення для кожного порту, керування потоком (802.3X), VLAN (802.1Q), відстеження/запит IGMP (v1/v2/v3) |
| Надмірність | HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (комутатор кільця), протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), з'єднання резервної мережі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP, RSTP поверх MRP |
| Управління | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Діагностика | Виявлення конфлікту адрес керування, виявлення повторного навчання адрес, сигнальний контакт, індикація стану пристрою, світлодіоди, системний журнал, виявлення невідповідності дуплексного режиму, RMON (1,2,3,9), дзеркалювання портів 1:1, дзеркалювання портів 8:1, системна інформація, самотестування при холодному запуску, керування SFP, дамп комутатора |
| Конфігурація | Обмежена підтримка адаптера автоконфігурації ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), автоматичне скасування конфігурації (відкат), відбиток конфігурації, клієнт BOOTP/DHCP з Автоматичне налаштування, адаптер автоконфігурації ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP-ретрансляція з опцією 82, інтерфейс командного рядка (CLI), повнофункціональна підтримка MIB, веб-керування, контекстна довідка |
| Безпека | Безпека портів на основі IP-адрес, безпека портів на основі MAC-адрес, доступ до керування обмежений VLAN, ведення журналу SNMP, керування локальними користувачами, зміна пароля під час першого входу |
| Синхронізація часу | SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі | Протокол EtherNet/IP, протокол PROFINET IO |
| Різне | Ручне перетинання кабелів |
| Попередні налаштування | Стандартний |
Ембієнт умови
| Робоча температура | 0-+60 °C |
| Температура зберігання/транспортування | -40-+70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 10-95% |
Механічний будівництво
| Розміри (ШxВxГ) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Вага | 650 г |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Клас захисту | IP20 |
Механічний стабільність
| Вібрація згідно з IEC 60068-2-6 | 1 мм, 2 Гц-13,2 Гц, 90 хв.; 0,7 г, 13,2 Гц-100 Гц, 90 хв.; 3,5 мм, 3 Гц-9 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 9 Гц-150 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар за стандартом IEC 60068-2-27 | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2 електростатичний розряд (ESD) | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3 електромагнітне поле | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 швидкі перехідні процеси (імпульси) | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 1 кВ |
| EN 61000-4-5 перенапруга | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля), 1 кВ (лінія/лінія), 1 кВ лінія передачі даних |
| EN 61000-4-6 Захищеність від кондуктивних перешкод | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
| Частина 15 Федеральної комісії зв'язку США (FCC CFR47) | FCC 47CFR Частина 15, Клас A |
Схвалення
| Базовий стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Безпека промислового контрольно-вимірювального обладнання | cUL 508 |
| Небезпечні місця | cULus ISA12.12.01 клас 1 розділ 2 (cUL 1604 клас 1 розділ 2) |
Супутні товари
-
Hirschmann BRS20-4TX (Код товару BRS20-040099...
Дата комерційного випуску Продукт: BRS20-4TX Конфігуратор: BRS20-4TX Опис продукту Тип BRS20-4TX (Код продукту: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Тип Fast Ethernet Версія програмного забезпечення HiOS10.0.00 Номер деталі 942170001 Тип та кількість портів 4 Всього портів: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Більше інтерфейсів Живлення...
-
Керований комутатор P67 Hirschmann OCTOPUS-8M на 8 портів...
Опис продукту Тип: OCTOPUS 8M Опис: Комутатори OCTOPUS підходять для зовнішнього застосування в складних умовах навколишнього середовища. Завдяки типовим галузевим сертифікатам вони можуть використовуватися в транспортних засобах (E1), а також у поїздах (EN 50155) та на суднах (GL). Номер деталі: 943931001 Тип та кількість портів: 8 портів загалом Порти висхідного зв'язку: 10/100 BASE-TX, кодування M12 "D", 4-полюсні 8 x 10/...
-
Керований комутатор Hirschmann RS20-0800M4M4SDAE
Опис продукту: RS20-0800M4M4SDAE Конфігуратор: RS20-0800M4M4SDAE Опис продукту Опис Керований швидкий Ethernet-комутатор для DIN-рейки з перемиканням із збереженням та переадресацією, безвентиляторна конструкція; Розширене програмне забезпечення 2-го рівня Номер деталі 943434017 Тип та кількість портів Всього 8 портів: 6 стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-ST; Uplink 2: 1 x 100BASE-...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX БО...
Дата виробництва Технічні характеристики Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Fast Ethernet Тип Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 20 Всього портів: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100 Мбіт/с оптоволоконний порт; 1. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с); 2. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с) Інші інтерфейси Живлення/сигнальний контакт 1 x клемна колодка, 6...
-
SFP-трансивер Hirschmann M-SFP-SX/LC
Дата комерції Опис продукту Тип: M-SFP-SX/LC, SFP трансивер SX Опис: SFP волоконно-оптичний гігабітний Ethernet трансивер MM Номер деталі: 943014001 Тип та кількість портів: 1 x 1000 Мбіт/с з роз'ємом LC Розмір мережі - довжина кабелю Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: 0 - 550 м (Бюджет каналу при 850 нм = 0 - 7,5 дБ; A = 3,0 дБ/км; BLP = 400 МГц*км) Багатомодове волокно...
-
Перемикач Hirschmann DRAGON MACH4000-52G-L2A
Дата комерції Опис продукту Тип: DRAGON MACH4000-52G-L2A Назва: DRAGON MACH4000-52G-L2A Опис: Повноцінний гігабітний магістральний комутатор Ethernet з портами до 52 GE, модульна конструкція, встановлений вентиляторний блок, заглушки для слотів лінійних карт та блоків живлення, розширені функції HiOS рівня 2 Версія програмного забезпечення: HiOS 09.0.06 Номер деталі: 942318001 Тип та кількість портів: Загальна кількість портів до 52, Базовий блок 4 фіксованих порти:...


