Перемикач Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Короткий опис:
Гнучкий дизайн комутаторів GREYHOUND 105/106 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. Зосереджуючись на максимальній доступності мережі в промислових умовах, ці комутатори дозволяють вибирати кількість і тип портів пристрою, а також використовувати серію GREYHOUND 105/106 як магістральний комутатор.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Тип | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Код товару: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Опис | GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, конструкція 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія програмного забезпечення | HiOS 9.4.01 |
| Номер деталі | 942287013 |
| Тип і кількість портів | 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 портів FE/GE TX + 16 портів FE/GE TX |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації | Вхід живлення 1: штекер IEC, Сигнальний контакт: 2-контактний клемний блок, Вхід живлення 2: штекер IEC |
| Слот для SD-карти | 1 слот для SD-карти для підключення адаптера автоматичного налаштування ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (клієнт) для локального керування |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (TP) | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | див. модулі SFP |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані) | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | див. модулі SFP |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
Потужність вимоги
| Робоча напруга | Вхід живлення 1: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц, Вхід живлення 2: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц |
| Споживання енергії | Базовий блок з одним блоком живлення макс. 35 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 120 |
Програмне забезпечення
| Перемикання | Незалежне навчання VLAN, швидке старіння, записи статичних одноадресних/багатоадресних адрес, QoS / пріоритизація портів (802.1D/p), пріоритизація TOS/DSCP, режим довіри інтерфейсу, керування чергою CoS, формування черги / максимальна пропускна здатність черги, керування потоком (802.3X), формування вихідного інтерфейсу, захист від вхідного шторму, великі кадри, VLAN (802.1Q), режим невідомої VLAN, протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP для кожної VLAN (v1/v2/v3), фільтрація невідомої багатоадресної розсилки, протокол реєстрації кількох VLAN (MVRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MMRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MRP), класифікація та регулювання різних IP-адрес вхідного потоку, класифікація та регулювання різних IP-адрес вихідного потоку, VLAN на основі протоколу, VLAN на основі MAC-адрес, VLAN на основі IP-підмережі |
| Надмірність | HIPER-Ring (кільцевий комутатор), агрегація каналів з LACP, резервне копіювання каналів, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP, VRRP, відстеження VRRP, HiVRRP (покращення VRRP) |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | -10 - +60 |
| Примітка | 837 450 |
| Температура зберігання/транспортування | -20 - +70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вага | 5 кг, орієнтовно |
| Монтаж | Кріплення в стійку |
| Клас захисту | IP30 |
Механічна стабільність
| Вібрація згідно з IEC 60068-2-6 | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар за стандартом IEC 60068-2-27 | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2електростатичний розряд (ESD) | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3 електромагнітне поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 швидкі перехідні процеси (вибух) | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 4 кВ STP, лінія передачі даних 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перенапруга | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля) та 1 кВ (лінія/лінія); лінія передачі даних: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Імунітетність до кондуктивних перешкод | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Схвалення
| Базовий стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Безпека інформаційно-технологічного обладнання | EN62368, cUL62368 |
Доступні моделі перемикача Hirschmann GRS 105 106 серії GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Супутні товари
-
Hirschmann GECKO 4TX Industrial ETHERNET Rail-S...
Опис Опис продукту Тип: GECKO 4TX Опис: Легкий керований промисловий ETHERNET Rail-Switch, комутатор Ethernet/Fast-Ethernet, режим перемикання Store and Forward, безвентиляторна конструкція. Номер деталі: 942104003 Тип та кількість портів: 4 x 10/100BASE-TX, TP-кабель, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність Більше інтерфейсів Живлення/сигнальний контакт: 1 x штекерний ...
-
Керований комутатор Hirschmann OCTOPUS 16M IP67 16...
Опис Опис продукту Тип: OCTOPUS 16M Опис: Комутатори OCTOPUS підходять для зовнішнього застосування в складних умовах навколишнього середовища. Завдяки типовим галузевим сертифікатам вони можуть використовуватися в транспортних засобах (E1), а також у поїздах (EN 50155) та на суднах (GL). Номер деталі: 943912001 Наявність: Дата останнього замовлення: 31 грудня 2023 р. Тип та кількість портів: 16 портів загалом Порти висхідного зв'язку: 10/10...
-
Hirschmann GRS1042-AT2ZSHH00Z9HHSE3AMR GREYHOUN...
Вступ Гнучка та модульна конструкція комутаторів GREYHOUND 1040 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. З акцентом на максимальну доступність мережі в суворих промислових умовах, ці комутатори оснащені блоками живлення, які можна замінювати в польових умовах. Крім того, два медіа-модулі дозволяють налаштувати кількість і тип портів пристрою –...
-
SFP-трансивер Hirschmann M-SFP-LX+/LC
Дата комерції Опис продукту Тип: M-SFP-LX+/LC, SFP трансивер Опис: SFP волоконно-оптичний гігабітний Ethernet трансивер SM Номер деталі: 942023001 Тип та кількість портів: 1 x 1000 Мбіт/с з роз'ємом LC Розмір мережі - довжина кабелю Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (Бюджет каналу при 1310 нм = 5 - 20 дБ; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс/(нм*км)) Вимоги до живлення...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2S Ethernet ...
Опис продукту: RED25-04002T1TT-EDDZ9HPE2SXX.X.XX Конфігуратор: RED - Конфігуратор резервного комутатора Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор на DIN-рейку, безвентиляторне виконання, тип Fast Ethernet, з покращеним резервуванням (PRP, Fast MRP, HSR, DLR), HiOS Layer 2 Standard Версія програмного забезпечення HiOS 07.1.08 Тип та кількість портів Всього 4 порти: 4x 10/100 Мбіт/с вита пара / RJ45 Вимоги до живлення...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Опис Опис продукту Опис Модульний керований промисловий комутатор, безвентиляторна конструкція, 19-дюймова стійка, відповідно до IEEE 802.3, HiOS Release 8.7 Номер деталі 942135001 Тип та кількість портів Загальна кількість портів до 28 Базовий блок 12 фіксованих портів: 4 слота GE/2.5GE SFP плюс 2 слота FE/GE SFP плюс 6 портів FE/GE TX, що розширюються двома слотами для медіамодулів; 8 портів FE/GE на модуль Додаткові інтерфейси Живлення/сигнальний контакт Живлення...


