Комутатор Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Короткий опис:
Гнучкий дизайн комутаторів GREYHOUND 105/106 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. Зосереджуючись на максимальній доступності мережі в промислових умовах, ці комутатори дозволяють вибирати кількість і тип портів пристрою, а також використовувати серію GREYHOUND 105/106 як магістральний комутатор.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Тип | GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Код товару: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Опис | GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, конструкція 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія програмного забезпечення | HiOS 9.4.01 |
| Номер деталі | 942 287 002 |
| Тип і кількість портів | 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 портів FE/GE TX + 16 портів FE/GE TX |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації | Вхід живлення 1: штекер IEC, Сигнальний контакт: 2-контактний клемний блок, Вхід живлення 2: штекер IEC |
| Слот для SD-карти | 1 слот для SD-карти для підключення адаптера автоматичного налаштування ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (клієнт) для локального керування |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (TP) | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | див. модулі SFP |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані) | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | див. модулі SFP |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
Потужність вимоги
| Робоча напруга | Вхід живлення 1: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц, Вхід живлення 2: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц |
| Споживання енергії | Базовий блок з одним блоком живлення макс. 35 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 120 |
Програмне забезпечення
|
Перемикання | Незалежне навчання VLAN, швидке старіння, записи статичних одноадресних/багатоадресних адрес, QoS / пріоритизація портів (802.1D/p), пріоритизація TOS/DSCP, режим довіри інтерфейсу, керування чергою CoS, формування черги / максимальна пропускна здатність черги, керування потоком (802.3X), формування вихідного інтерфейсу, захист від вхідного шторму, великі кадри, VLAN (802.1Q), режим невідомої VLAN, протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP для кожної VLAN (v1/v2/v3), фільтрація невідомої багатоадресної розсилки, протокол реєстрації кількох VLAN (MVRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MMRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MRP), класифікація та регулювання різних IP-адрес вхідних IP-адрес, класифікація та регулювання різних IP-адрес вихідних IP-адрес, VLAN на основі протоколу, VLAN на основі MAC-адрес, VLAN на основі IP-підмережі, подвійне тегування VLAN |
| Надмірність | HIPER-Ring (кільцевий комутатор), агрегація каналів з LACP, резервне копіювання каналів, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP |
| Управління | Підтримка двох образів програмного забезпечення, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, керування IPv6, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-клієнт, сервер OPC-UA |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | -10 - +60 |
| Примітка | 837 450 |
| Температура зберігання/транспортування | -20 - +70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вага | 5 кг, орієнтовно |
| Монтаж | Кріплення в стійку |
| Клас захисту | IP30 |
Механічна стабільність
| ІЕК 60068-2-6 вібрація | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар за стандартом IEC 60068-2-27 | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2 електростатичний розряд (ESD) | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3 електромагнітне поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 швидко перехідні процеси (імпульси) | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 4 кВ STP, лінія передачі даних 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перенапруга | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля) та 1 кВ (лінія/лінія); лінія передачі даних: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Проведений імунітет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Схвалення
| Базовий стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Безпека інформаційно-технологічного обладнання | EN62368, cUL62368 |
Доступні моделі перемикача Hirschmann GRS 105 106 серії GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Супутні товари
-
Некерований комутатор Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC
Дата комерції Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання із збереженням та переадресацією, USB-інтерфейс для конфігурації, Fast Ethernet Тип та кількість портів 7 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність, 2 x 100BASE-FX, кабель MM, роз'єми SC Інші інтерфейси Контакт живлення/сигналізації 1 x клемна колодка, 6-контактна...
-
Перемикач Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH
Опис продукту Опис продукту Тип SSL20-4TX/1FX (Код продукту: SPIDER-SL-20-04T1M29999SY9HHHH) Опис Некерований промисловий рейковий комутатор ETHERNET, безвентиляторна конструкція, режим комутації з проміжним зберіганням та перенаправленням, Fast Ethernet, Fast Ethernet Номер деталі 942132007 Тип та кількість портів 4 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне перетинання, автоматичне узгодження, автоматична полярність 10...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-05T1999999tY9HHHH Розблокувати...
Опис продукту Продукт: Hirschmann SPIDER-SL-20-05T1999999tY9HHHH Замінює Hirschmann SPIDER 5TX EEC Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання з проміжним зберіганням та перенаправленням, Fast Ethernet, Fast Ethernet Номер деталі 942132016 Тип та кількість портів 5 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність ...
-
Керований комутатор Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S
Дата комерції Опис продукту Назва: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Версія програмного забезпечення: HiOS 09.4.01 Тип та кількість портів: 26 портів загалом, 4 x FE/GE TX/SFP та 6 x FE TX фіксовано встановлено; через медіа-модулі 16 x FE Більше інтерфейсів Живлення/сигнальний контакт: 2 x IEC штекер / 1 x клемна колодка, 2-контактна, вихід перемикається вручну або автоматично (макс. 1 A, 24 В пост. струму або 24 В змінного струму) Локальне керування та заміна пристроїв:...
-
Hirschmann BRS20-16009999-STCZ99HHSESПеремикач
Дата виробництва Технічні характеристики Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторний дизайн Fast Ethernet Тип Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 16 Всього портів: 16x 10/100BASE TX / RJ45 Інші інтерфейси Контакт живлення/сигналізації 1 x вставний клемний блок, 6-контактний цифровий вхід 1 x вставний клемний блок, 2-контактний Локальне керування та заміна пристроїв ...
-
Перемикач Hirschmann DRAGON MACH4000-52G-L3A-UR
Дата комерції Опис продукту Тип: DRAGON MACH4000-52G-L3A-UR Назва: DRAGON MACH4000-52G-L3A-UR Опис: Повноцінний гігабітний магістральний комутатор Ethernet з портами до 52 GE, модульна конструкція, встановлений блок вентиляторів, заглушки для слотів лінійних карт та блоків живлення, розширені функції HiOS рівня 3, маршрутизація Unicast Версія програмного забезпечення: HiOS 09.0.06 Номер деталі: 942318002 Тип та кількість портів: Загальна кількість портів до 52, Ba...


