Комутатор Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
Короткий опис:
Гнучкий дизайн комутаторів GREYHOUND 105/106 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. Зосереджуючись на максимальній доступності мережі в промислових умовах, ці комутатори дозволяють вибирати кількість і тип портів пристрою, а також використовувати серію GREYHOUND 105/106 як магістральний комутатор.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Тип | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Код товару: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Опис | GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, конструкція 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія програмного забезпечення | HiOS 9.4.01 |
| Номер деталі | 942 287 001 |
| Тип і кількість портів | 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 портів FE/GE TX + 16 портів FE/GE TX |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації | Вхід живлення 1: штекер IEC, сигнальний контакт: 2-контактний клемний блок |
| Слот для SD-карти | 1 слот для SD-карти для підключення адаптера автоматичного налаштування ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (клієнт) для локального керування |
Мережа розмір - довжина of кабельe
| Вита пара (TP) | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | див. модулі SFP |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані) | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | див. модулі SFP |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
Потужність вимоги
| Робоча напруга | Вхід живлення 1: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц |
| Споживання енергії | Базовий блок з одним блоком живлення макс. 35 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 120 |
Програмне забезпечення
|
Перемикання | Незалежне навчання VLAN, швидке старіння, записи статичних одноадресних/багатоадресних адрес, QoS / пріоритизація портів (802.1D/p), пріоритизація TOS/DSCP, режим довіри інтерфейсу, керування чергою CoS, формування черги / максимальна пропускна здатність черги, керування потоком (802.3X), формування вихідного інтерфейсу, захист від вхідного шторму, великі кадри, VLAN (802.1Q), режим невідомої VLAN, протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP для кожної VLAN (v1/v2/v3), фільтрація невідомої багатоадресної розсилки, протокол реєстрації кількох VLAN (MVRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MMRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MRP), класифікація та регулювання різних IP-адрес вхідних IP-адрес, класифікація та регулювання різних IP-адрес вихідних IP-адрес, VLAN на основі протоколу, VLAN на основі MAC-адрес, VLAN на основі IP-підмережі, подвійне тегування VLAN |
| Надмірність | HIPER-Ring (кільцевий комутатор), агрегація каналів з LACP, резервне копіювання каналів, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP |
| Управління | Підтримка двох образів програмного забезпечення, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, керування IPv6, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-клієнт, сервер OPC-UA |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | -10 - +60 |
| Примітка | 698 628 |
| Температура зберігання/транспортування | -20 - +70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вага | 5 кг, орієнтовно |
| Монтаж | Кріплення в стійку |
| Клас захисту | IP30 |
Механічна стабільність
| ІЕК 60068-2-6 вібрація | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар за стандартом IEC 60068-2-27 | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2 електростатичний розряд (ESD) | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3 електромагнітне поле | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 швидко перехідні процеси (імпульси) | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 4 кВ STP, лінія передачі даних 2 кВ UTP |
| EN 61000-4-5 перенапруга | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля) та 1 кВ (лінія/лінія); лінія передачі даних: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Проведений імунітет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032 | EN 55032 Клас А |
Схвалення
| Базовий стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Безпека інформаційно-технологічного обладнання | EN62368, cUL62368 |
Доступні моделі перемикача Hirschmann GRS 105 106 серії GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Супутні товари
-
Медіамодуль Hirschmann M4-8TP-RJ45
Вступ Hirschmann M4-8TP-RJ45 – це медіамоділь для MACH4000 10/100/1000 BASE-TX. Hirschmann продовжує впроваджувати інновації, розвиватися та трансформуватися. У наступному році, як і святкування Hirschmann, ми знову підтверджуємо свою відданість інноваціям. Hirschmann завжди пропонуватиме нашим клієнтам креативні, комплексні технологічні рішення. Наші зацікавлені сторони можуть очікувати нових речей: Нові центри інновацій для клієнтів...
-
Керований комутатор Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH
Опис продукту: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Конфігуратор: RS20-1600T1T1SDAPHH Опис продукту Опис Керований комутатор Fast-Ethernet для DIN-рейки з перемиканням із проміжним зберіганням, безвентиляторна конструкція; Програмне забезпечення рівня 2 Professional Номер деталі 943434022 Тип та кількість портів 8 портів загалом: 6 x стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Керований комутатор Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S
Дата комерції Опис продукту Назва: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Версія програмного забезпечення: HiOS 09.4.01 Тип та кількість портів: 26 портів загалом, 4 x FE/GE TX/SFP та 6 x FE TX фіксовано встановлено; через медіа-модулі 16 x FE Більше інтерфейсів Живлення/сигнальний контакт: 2 x IEC штекер / 1 x клемна колодка, 2-контактна, вихід перемикається вручну або автоматично (макс. 1 A, 24 В пост. струму або 24 В змінного струму) Локальне керування та заміна пристроїв:...
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Опис продукту Продукт: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN поверхневого монтажу, 2 та 5 ГГц, 8 дБі Опис продукту Назва: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Номер деталі: 943981004 Бездротова технологія: Радіотехнологія WLAN Роз'єм антени: 1x N штекер (чоловічий) Кут підйому, азимут: всесмуговий Частотний діапазон: 2400-2484 МГц, 4900-5935 МГц Коефіцієнт посилення: 8 дБі Механічний...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Unman...
Вступ Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH може замінити SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX Надійно передайте великі обсяги даних на будь-яку відстань за допомогою сімейства промислових комутаторів Ethernet SPIDER III. Ці некеровані комутатори мають можливості plug-and-play, що дозволяє швидко встановлювати та запускати їх без використання інструментів, що максимізує час безвідмовної роботи. Продукт...
-
Hirschmann BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Перемикач...
Дата комерції Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторний дизайн Усі гігабітні Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 24 Всього портів: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Інші інтерфейси Живлення/сигнальний контакт 1 x вставний клемний блок, 6-контактний цифровий вхід 1 x вставний клемний блок, 2-контактний Локальне керування та заміна пристроїв USB-C Мережевий...


