Перемикач Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S
Короткий опис:
26-портовий промисловий комутатор для робочих груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (фіксована установка: 4 x GE, 6 x FE; через медіа-модулі 16 x FE), керований, програмне забезпечення HiOS 2A, комутація з проміжним зберіганням даних, безвентиляторний дизайн
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Ім'я: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Версія програмного забезпечення: | HiOS 09.4.01 |
| Тип та кількість портів: | Всього 26 портів, 4 x FE/GE TX/SFP та 6 x FE TX фіксовано; через медіамодулі 16 x FE |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації: | 1 x штекер IEC / 1 x клемна колодка, 2-контактна, вихід з ручним або автоматичним перемиканням (макс. 1 A, 24 В пост. струму або 24 В змінного струму) |
| Локальне керування та заміна пристроїв: | USB-C |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (ТП): | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC та M-FAST SFP-SM+/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані): | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LH/LC та M-SFP-LH+/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія: | будь-який |
Потужність вимоги
| Робоча напруга: | 100–240 В змінного струму, 47–63 Гц |
| Споживання енергії: | очікуване максимум 12 Вт (без медіамодулів) |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год: | очікується максимум 41 (без медіамодулів) |
Програмне забезпечення
| Конфігурація: | Автоматичне скасування конфігурації (відкат), текстовий файл конфігурації (XML), резервне копіювання конфігурації на віддалений сервер під час збереження, очищення конфігурації зі збереженням налаштувань IP, клієнт BOOTP/DHCP з автоматичною конфігурацією, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пули на VLAN, HiDiscovery, DHCP Relay з опцією 82, підтримка керування USB-C, інтерфейс командного рядка (CLI), сценарії CLI, обробка сценаріїв CLI через ENVM під час завантаження, повнофункціональна підтримка MIB, контекстна довідка, керування на основі HTML5 |
| Безпека: | Безпека портів на основі MAC-адрес, контроль доступу на основі портів за допомогою 802.1X, гостьова/неавтентифікована VLAN, інтегрований сервер автентифікації (IAS), призначення VLAN RADIUS Запобігання відмові в обслуговуванні, LDAP, ACL на основі VLAN, ACL на основі вхідної VLAN, Базовий ACL, Доступ до керування, обмежений VLAN, Індикація безпеки пристрою, Журнал аудиту, Журнал CLI, Керування сертифікатами HTTPS, Обмежений доступ до керування, Банер відповідного використання, Налаштовувана політика паролів, Налаштовувана кількість спроб входу, Журнал SNMP, Кілька рівнів привілеїв, Керування локальними користувачами, Віддалена автентифікація через RADIUS, Блокування облікового запису користувача, Зміна пароля під час першого входу |
| Синхронізація часу: | Буферизований годинник реального часу, SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі: | Протокол IEC61850 (MMS-сервер, модель комутатора), ModbusTCP |
| Різне: | Ручне перетинання кабелів, вимкнення живлення порту |
Умови навколишнього середовища
| MTBF (Телекордія) SR-332 Випуск 3) при 25°C: | 313 707 год |
| Робоча температура: | -10-+60 °C |
| Температура зберігання/транспортування: | -20-+70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації): | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (без кріпильного кронштейна) |
| Вага: | приблизно 3,60 кг |
| Монтаж: | 19-дюймова шафа керування |
| Клас захисту: | IP20 |
Механічна стабільність
| Вібрація згідно з IEC 60068-2-6: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар згідно з IEC 60068-2-27: | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2 електростатичний розряд (ESD): | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3 електромагнітне поле: | 20 В/м (80–2700 МГц), 10 В/м (2,7–6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 швидко перехідні процеси (імпульси): | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 2 кВ |
| Імпульсна напруга EN 61000-4-5: | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля), 1 кВ (лінія/лінія); лінія передачі даних: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Проведений імунітет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032: | EN 55032 Клас А |
| Частина 15 CFR47 Федеральної комісії зв'язку: | FCC 47CFR Частина 15, Клас A |
Схвалення
| Базовий стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Варіанти
| Елемент # | Тип |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Доступні моделі серії Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Супутні товари
-
Hirschmann BRS20-8TX (Код товару: BRS20-08009...
Опис продукту Комутатор Hirschmann BOBCAT – це перший у своєму роді комутатор, який забезпечує зв'язок у режимі реального часу за допомогою TSN. Для ефективної підтримки зростаючих вимог до зв'язку в режимі реального часу в промислових умовах необхідна потужна магістральна мережа Ethernet. Ці компактні керовані комутатори дозволяють розширити можливості пропускної здатності, налаштовуючи ваші SFP від 1 до 2,5 гігабіт – без необхідності змінювати пристрій. ...
-
Медіа-модуль Hirschmann M1-8MM-SC
Дата комерційного випуску Продукт: Медіамодуль M1-8MM-SC (8 x 100BaseFX багатомодових портів DSC) для MACH102 Опис продукту Опис: Медіамодуль з 8 x 100BaseFX багатомодових портів DSC для модульного, керованого промислового комутатора робочих груп MACH102 Номер деталі: 943970101 Розмір мережі - довжина кабелю Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м (Бюджет каналу при 1310 нм = 0 - 8 дБ; A=1 дБ/км; BLP = 800 МГц*км) ...
-
Модульний промисловий патч Hirschmann MIPP-AD-1L9P...
Опис Модульна промислова патч-панель Hirschmann (MIPP) поєднує в собі мідні та оптоволоконні кабельні термінали в одному рішенні, що гарантує майбутнє. MIPP розроблена для суворих умов експлуатації, де її міцна конструкція та висока щільність портів з кількома типами роз'ємів роблять її ідеальною для встановлення в промислових мережах. Тепер доступна з роз'ємами Belden DataTuff® Industrial REVConnect, що забезпечує швидше, простіше та надійніше підключення...
-
Компактний керований інтерфейс Hirschmann RS20-0800S2S2SDAE...
Опис продукту Опис Керований швидкий Ethernet-комутатор для DIN-рейки з перемиканням із збереженням та переадресацією, безвентиляторна конструкція; Розширене програмне забезпечення 2-го рівня Номер деталі 943434019 Тип та кількість портів 8 портів загалом: 6 стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC Інші інтерфейси ...
-
Перемикач Hirschmann RSP25-11003Z6TT-SKKV9HHE2S
Дата комерційного випуску Продукт: RSP25-11003Z6TT-SKKV9HHE2SXX.X.XX Конфігуратор: RSP - Rail Switch Конфігуратор живлення Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Тип Fast Ethernet - розширений (PRP, Fast MRP, HSR, NAT з типом L3) Версія програмного забезпечення HiOS 10.0.00 Тип та кількість портів 11 Всього портів: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x слот SFP FE (100 Мбіт/с) Більше інтерфейсів ...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Unman...
Вступ Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH може замінити SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX Надійно передайте великі обсяги даних на будь-яку відстань за допомогою сімейства промислових комутаторів Ethernet SPIDER III. Ці некеровані комутатори мають можливості plug-and-play, що дозволяє швидко встановлювати та запускати їх без використання інструментів, що максимізує час безвідмовної роботи. Продукт...


