Компактний керований промисловий комутатор Ethernet для DIN-рейки Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
Короткий опис:
Порти Fast Ethernet з/без PoE Компактні керовані Ethernet-комутатори RS20 OpenRail можуть підтримувати від 4 до 25 портів і доступні з різною щільністю портів Fast Ethernet – всі мідні або 1, 2 або 3 оптоволоконні порти. Оптоволоконні порти доступні в багатомодовому та/або одномодовому режимі. Гігабітні Ethernet-порти з/без PoE Компактні керовані Ethernet-комутатори RS30 OpenRail можуть підтримувати від 8 до 24 портів з 2 гігабітними портами та 8, 16 або 24 портами Fast Ethernet. Конфігурація включає 2 гігабітні порти зі слотами TX або SFP. Компактні керовані Ethernet-комутатори RS40 OpenRail можуть підтримувати 9 гігабітних портів. Конфігурація включає 4 комбіновані порти (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс слот FE/GE-SFP) та 5 портів 10/100/1000BASE TX RJ45.
Деталі продукту
Теги продукту
Опис
Опис продукту
| Опис | Керований швидкий Ethernet-комутатор для встановлення на DIN-рейку з функцією збереження та перенаправлення, безвентиляторна конструкція; покращене програмне забезпечення рівня 2 |
| Номер деталі | 943434043 |
| Наявність | Дата останнього замовлення: 31 грудня 2023 року |
| Тип і кількість портів | 24 порти загалом: 22 стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Більше інтерфейсів
| Контакт живлення/сигналізації | 1 x вставний клемний блок, 6-контактний |
| Інтерфейс V.24 | 1 роз'єм RJ11 |
| USB-інтерфейс | 1 x USB для підключення адаптера автоматичної конфігурації ACA21-USB |
Розмір мережі - довжина кабелю
| Вита пара (TP) | Порт 1 - 22: 0 - 100 м |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | Вихідний канал 1: 0-5000 м, бюджет каналу 8 дБ на 1300 нм, A=1 дБ/км, резерв 3 дБ, B = 800 МГц x км \\\ Вихідний канал 2: 0-5000 м, бюджет каналу 8 дБ на 1300 нм, A=1 дБ/км, резерв 3 дБ, B = 800 МГц x км |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | Вихідний канал 1: 0 - 4000 м, бюджет каналу 11 дБ на 1300 нм, A = 1 дБ/км, резерв 3 дБ, B = 500 МГц x км \\\ Вихідний канал 2: 0 - 4000 м, бюджет каналу 11 дБ на 1300 нм, A = 1 дБ/км, резерв 3 дБ, B = 500 МГц x км |
Розмір мережі - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
| Кількість перемикачів кільцевої структури (HIPER-Ring) | 50 (час реконфігурації 0,3 сек.) |
Вимоги до живлення
| Робоча напруга | 12/24/48 В постійного струму (9,6-60) В та 24 В змінного струму (18-30) В (резервне) |
| Споживання енергії | макс. 14,5 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 52,9 |
Програмне забезпечення
| Перемикання | Вимкнення навчання (функціональність концентратора), незалежне навчання VLAN, швидке старіння, статичні записи адрес Unicast/Multicast, QoS / пріоритетність портів (802.1D/p), пріоритетність TOS/DSCP, обмежувач вихідного широкомовлення для кожного порту, керування потоком (802.3X), VLAN (802.1Q), відстеження/запит IGMP (v1/v2/v3) |
| Надмірність | HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (комутатор кільця), протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), з'єднання резервної мережі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP, RSTP поверх MRP |
| Управління | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Діагностика | Виявлення конфлікту адрес керування, виявлення повторного навчання адрес, сигнальний контакт, індикація стану пристрою, світлодіоди, системний журнал, виявлення невідповідності дуплексного режиму, RMON (1,2,3,9), дзеркалювання портів 1:1, дзеркалювання портів 8:1, системна інформація, самотестування при холодному запуску, керування SFP, дамп комутатора |
| Конфігурація | Обмежена підтримка адаптера автоконфігурації ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), автоматичне скасування конфігурації (відкат), відбиток конфігурації, клієнт BOOTP/DHCP з автоконфігурацією, адаптер автоконфігурації ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP-ретрансляція з опцією 82, інтерфейс командного рядка (CLI), повнофункціональна підтримка MIB, веб-керування, контекстна довідка |
| Безпека | Безпека портів на основі IP-адрес, безпека портів на основі MAC-адрес, доступ до керування обмежений VLAN, ведення журналу SNMP, керування локальними користувачами, зміна пароля під час першого входу |
| Синхронізація часу | SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі | Протокол EtherNet/IP, протокол PROFINET IO |
| Різне | Ручне перетинання кабелів |
| Попередні налаштування | Стандартний |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | 0-+60 °C |
| Температура зберігання/транспортування | -40-+70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 10-95% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Вага | 650 г |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Клас захисту | IP20 |
Пов'язані моделі Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Супутні товари
-
Керований гігабітний сітчастий адаптер Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P...
Опис продукту Продукт: MACH104-20TX-F-L3P Керований 24-портовий повноцінний гігабітний 19-дюймовий комутатор з L3 Опис продукту Опис: 24-портовий гігабітний Ethernet промисловий комутатор для робочих груп (20 портів GE TX, 4 комбіновані порти GE SFP), керований, програмний рівень 3 Professional, комутація Store-and-Forward, IPv6 Ready, безвентиляторна конструкція Номер деталі: 942003002 Тип та кількість портів: 24 порти всього; 20 x (10/100/10...
-
Перемикач Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES
Дата комерції Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторний дизайн Усі гігабітні Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 20 Всього портів: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Інші інтерфейси Живлення/сигнальний контакт 1 x вставний клемний блок, 6-контактний цифровий вхід 1 x вставний клемний блок, 2-контактний Локальне керування та заміна пристроїв USB-C ...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX БО...
Дата виробництва Технічні характеристики Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Fast Ethernet Тип Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 20 Всього портів: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100 Мбіт/с оптоволоконний порт; 1. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с); 2. Uplink: 2 x SFP слот (100 Мбіт/с) Інші інтерфейси Живлення/сигнальний контакт 1 x клемна колодка, 6...
-
Перемикач Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Дата комерції Опис продукту Тип GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Код продукту: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Опис GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Версія програмного забезпечення HiOS 9.4.01 Номер деталі 942287013 Тип та кількість портів 30 портів загалом, 6x слот GE/2.5GE SFP + 8x порти FE/GE TX + 16x порти FE/GE TX ...
-
Некерований комутатор Hirschmann SPR40-8TX-EEC
Дата комерції Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання із збереженням та перенаправленням, інтерфейс USB для конфігурації, Fast Ethernet Тип та кількість портів 8 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність Більше інтерфейсів Контакт живлення/сигналізації 1 x вставний клемний блок, 6-контактний інтерфейс USB 1 x USB для конфігурації...
-
Hirschmann MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Опис продукту Опис продукту Опис Промисловий керований комутатор Fast Ethernet відповідно до IEEE 802.3, 19-дюймовий кріплення до стійки, безвентиляторний дизайн, комутація з проміжним зберіганням даних Тип та кількість портів Всього 12 портів Fast Ethernet \\\ FE 1 та 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 та 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 та 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 та 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 та 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 та 12: 10/1...


