Керований промисловий комутатор Ethernet Hirschmann MACH102-8TP
Короткий опис:
26-портовий промисловий комутатор для робочих груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (фіксована установка: 2 x GE, 8 x FE; через медіа-модулі 16 x FE), керований, Software Layer 2 Professional, комутація з проміжним зберіганням даних, безвентиляторна конструкція
Деталі продукту
Теги продукту
Опис
Опис продукту
| Опис: | 26-портовий промисловий комутатор для робочих груп Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (фіксована установка: 2 x GE, 8 x FE; через медіа-модулі 16 x FE), керований, Software Layer 2 Professional, комутація з проміжним зберіганням даних, безвентиляторна конструкція |
| Номер деталі: | 943969001 |
| Наявність: | Дата останнього замовлення: 31 грудня 2023 року |
| Тип та кількість портів: | До 26 портів Ethernet, з них до 16 портів Fast-Ethernet, що реалізуються через медіа-модулі; 8 портів Fast Ethernet TP (10/100 BASE-TX, RJ45) та 2 комбіновані порти Gigabit Combo стаціонарно встановлені |
Більше інтерфейсів
| Контакт живлення/сигналізації: | 1 x вставний клемний блок, 2-контактний, вихід з ручним або автоматичним перемиканням (макс. 1 A, 24 В пост. струму або 24 В змін. струму) |
| Інтерфейс V.24: | 1 роз'єм RJ11, послідовний інтерфейс для конфігурації пристрою |
| USB-інтерфейс: | 1 x USB для підключення адаптера автоматичної конфігурації ACA21-USB |
Розмір мережі - довжина кабелю
| Вита пара (ТП): | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC та M-FAST SFP-SM+/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані): | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LH/LC та M-SFP-LH+/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
Розмір мережі - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія: | будь-який |
| Кількість перемикачів кільцевої структури (HIPER-Ring): | 50 (час реконфігурації 0,3 сек.) |
Вимоги до живлення
| Робоча напруга: | 100–240 В змінного струму, 47–63 Гц |
| Споживання енергії: | 12 Вт (без медіамодулів) |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год: | 41 (без медіамодулів) |
| Функції резервування: | HIPER-Ring, MRP, MSTP, RSTP - IEEE802.1D-2004, MRP і RSTP gleichzeitig, агрегація каналів, подвійне наведення, агрегація каналів |
Програмне забезпечення
| Перемикання: | Вимкнення навчання (функціональність концентратора), незалежне навчання VLAN, швидке старіння, статичні записи адрес Unicast/Multicast, пріоритетність QoS / портів (802.1D/p), пріоритетність TOS/DSCP, обмежувач вихідного широкомовлення для кожного порту, керування потоком (802.3X), VLAN (802.1Q), протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), подвійне тегування VLAN (QinQ), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP (v1/v2/v3) |
| Надмірність: | Розширена конфігурація кільця для MRP, HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (комутатор кільця), швидке HIPER-Ring, агрегація каналів з LACP, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), з'єднання резервної мережі, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), MSTP (802.1Q), захист RSTP |
| Управління: | Підтримка двох образів програмного забезпечення, TFTP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv1, SSHv2, V.24, HTTP, HTTPS, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Діагностика: | Виявлення конфлікту адрес управління, виявлення повторного вивчення адрес, сповіщення про MAC-адресу, сигнальний контакт, індикація стану пристрою, TCPDump, світлодіоди, системний журнал, моніторинг портів з автоматичним відключенням, виявлення перемикання каналів, виявлення перевантаження, виявлення невідповідності дуплексного режиму, моніторинг швидкості каналу та дуплексного режиму, RMON (1,2,3,9), дзеркалювання портів 1:1, дзеркалювання портів 8:1, дзеркалювання портів N:1, системна інформація, самотестування при холодному запуску, тестування мідного кабелю, керування SFP, діалогове вікно перевірки конфігурації, дамп комутатора |
| Конфігурація: | Обмежена підтримка адаптера автоконфігурації ACA11 (RS20/30/40, MS20/30), автоматичне скасування конфігурації (відкат), відбиток конфігурації, клієнт BOOTP/DHCP з автоконфігурацією, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пули на VLAN, DHCP-сервер: опція 43, адаптер автоконфігурації ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP-ретрансляція з опцією 82, інтерфейс командного рядка (CLI), сценарії CLI, повнофункціональна підтримка MIB, веб-керування, контекстна довідка |
| Безпека: | Безпека портів на основі IP, безпека портів на основі MAC, керування доступом на основі портів за допомогою 802.1X, гостьова/неавтентифікована VLAN, призначення VLAN RADIUS, автентифікація кількох клієнтів для кожного порту, обхід автентифікації MAC, доступ до керування обмежений VLAN, керування сертифікатами HTTPS, обмежений доступ до керування, банер відповідного використання, ведення журналу SNMP, керування локальними користувачами, віддалена автентифікація через RADIUS |
| Синхронізація часу: | Буферизований годинник реального часу, SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі: | Протокол EtherNet/IP, протокол PROFINET IO |
| Різне: | Ручне перетинання кабелів |
Умови навколишнього середовища
| MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (без медіамодулів) 15,67 років |
| Робоча температура: | 0-+50 °C |
| Температура зберігання/транспортування: | -20-+85 °C |
| Відносна вологість (без конденсації): | 10-95% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (без кріпильного кронштейна) |
| Вага: | 3,60 кг |
| Монтаж: | 19-дюймова шафа керування |
| Клас захисту: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP Пов'язані моделі
MACH102-24TP-FR
MACH102-8TP-R
MACH102-8TP
MACH104-20TX-FR
MACH104-20TX-FR-L3P
MACH4002-24G-L3P
MACH4002-48G-L3P
Супутні товари
-
Перемикач Hirschmann BRS20-1000S2S2-STCZ99HHSES
Дата виробництва Технічні характеристики Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Fast Ethernet Тип Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 20 Всього портів: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s оптоволоконний порт; 1. Uplink: 2 x SFP слот (100 Mbit/s); 2. Uplink: 2 x SFP слот (100 Mbit/s) Інші інтерфейси Живлення/сигнальний контакт 1 x клемний блок...
-
Hirschmann M-FAST SFP-MM/LC SFP Волоконно-оптичний швидкісний...
Дата комерції Опис продукту Тип: M-FAST SFP-MM/LC Опис: Волоконно-оптичний приймач-передавач SFP Fast-Ethernet MM Номер деталі: 943865001 Тип та кількість портів: 1 x 100 Мбіт/с з роз'ємом LC Розмір мережі - довжина кабелю Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м (Бюджет каналу при 1310 нм = 0 - 8 дБ; A=1 дБ/км; BLP = ...
-
Керований комутатор Hirschmann RS30-1602O6O6SDAPHH
Опис продукту Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор Gigabit/Fast Ethernet для DIN-рейки, комутація з проміжним зберіганням даних, безвентиляторна конструкція; Програмне забезпечення рівня 2 Professional Номер деталі 943434036 Тип та кількість портів 18 портів загалом: 16 стандартних 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 слот Gigabit SFP; Uplink 2: 1 слот Gigabit SFP Інші інтерфейси Блок живлення...
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A GREYHOUND С...
Дата комерції Опис продукту Тип GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A (Код продукту: GRS106-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Опис GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Версія програмного забезпечення HiOS 10.0.00 Номер деталі 942 287 010 Тип та кількість портів 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8 слотів GE/2.5GE SFP + 16x FE/GE...
-
Перемикач Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV
Опис продукту Продукт: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Конфігуратор: Конфігуратор SPIDER-SL /-PL Технічні характеристики Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання із збереженням та перенаправленням, інтерфейс USB для конфігурації, Fast Ethernet, Fast Ethernet Тип та кількість портів 24 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження...
-
Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Код товару: BRS20-1...
Дата комерції Опис продукту Тип BRS20-8TX/2FX (Код продукту: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторне виконання Тип Fast Ethernet Версія програмного забезпечення HiOS10.0.00 Номер деталі 942170004 Тип та кількість портів 10 Всього портів: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x 100 Мбіт/с оптоволоконний порт; 1. Uplink: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. Uplink: 1 x 100BASE...


