Перемикач Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
Короткий опис:
Гнучкий дизайн комутаторів GREYHOUND 105/106 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. Зосереджуючись на максимальній доступності мережі в промислових умовах, ці комутатори дозволяють вибирати кількість і тип портів пристрою, а також використовувати серію GREYHOUND 105/106 як магістральний комутатор.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продукт опис
| Тип | GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Код товару: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Опис | GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, конструкція 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія програмного забезпечення | HiOS 9.4.01 |
| Номер деталі | 942287014 |
| Тип і кількість портів | 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 слотів GE SFP + 16 портів FE/GE TX |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації | Вхід живлення 1: штекер IEC, Сигнальний контакт: 2-контактний клемний блок, Вхід живлення 2: штекер IEC |
| Слот для SD-карти | 1 слот для SD-карти для підключення адаптера автоматичного налаштування ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (клієнт) для локального керування |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (TP) | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | див. модулі SFP |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані) | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | див. модулі SFP |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
Потужність вимоги
| Робоча напруга | Вхід живлення 1: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц, Вхід живлення 2: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц |
| Споживання енергії | Базовий блок з одним блоком живлення макс. 35 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 120 |
Програмне забезпечення
|
Перемикання | Незалежне навчання VLAN, швидке старіння, записи статичних одноадресних/багатоадресних адрес, QoS / пріоритизація портів (802.1D/p), пріоритизація TOS/DSCP, режим довіри інтерфейсу, керування чергою CoS, формування черги / максимальна пропускна здатність черги, керування потоком (802.3X), формування вихідного інтерфейсу, захист від вхідного шторму, великі кадри, VLAN (802.1Q), режим невідомої VLAN, протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP для кожної VLAN (v1/v2/v3), фільтрація невідомої багатоадресної розсилки, протокол реєстрації кількох VLAN (MVRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MMRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MRP), класифікація та регулювання різних IP-адрес вхідного потоку, класифікація та регулювання різних IP-адрес вихідного потоку, VLAN на основі протоколу, VLAN на основі MAC-адрес, VLAN на основі IP-підмережі |
| Надмірність | HIPER-Ring (кільцевий комутатор), агрегація каналів з LACP, резервне копіювання каналів, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP, VRRP, відстеження VRRP, HiVRRP (покращення VRRP) |
| Управління | Підтримка двох образів програмного забезпечення, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, керування IPv6, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-клієнт, сервер OPC-UA |
| Діагностика | Виявлення конфлікту адрес керування, сповіщення про MAC-адреси, сигнальний контакт, індикація стану пристрою, TCPDump, світлодіоди, системний журнал, постійне ведення журналу в ACA, моніторинг портів з автоматичним вимкненням, виявлення перемикання каналів, виявлення перевантаження, виявлення невідповідності дуплексного режиму, моніторинг швидкості каналу та дуплексного режиму, RMON (1,2,3,9), дзеркалювання портів 1:1, дзеркалювання портів 8:1, дзеркалювання портів N:1, дзеркалювання портів N:2, системна інформація, самотестування при холодному запуску, тестування мідного кабелю, керування SFP, діалогове вікно перевірки конфігурації, дамп комутатора, сповіщення електронною поштою, RSPAN, SFLOW, дзеркалювання VLAN, виявлення конфлікту адрес для інтерфейсів маршрутизації |
| Конфігурація | Автоматичне скасування конфігурації (відкат), відбиток конфігурації, текстовий файл конфігурації (XML), резервне копіювання конфігурації на віддалений сервер під час збереження, очищення конфігурації зі збереженням налаштувань IP, клієнт BOOTP/DHCP з автоматичною конфігурацією, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пули на VLAN, адаптер автоматичної конфігурації ACA31 (SD-карта), HiDiscovery, DHCP-ретрансляція з опцією 82, інтерфейс командного рядка (CLI), сценарії CLI, обробка сценаріїв CLI через ENVM під час завантаження, повнофункціональна підтримка MIB, контекстна довідка, управління на основі HTML5 |
|
Безпека | Безпека портів на основі MAC-адрес, контроль доступу на основі портів за допомогою 802.1X, гостьова/неавтентифікована VLAN, інтегрований сервер автентифікації (IAS), призначення VLAN RADIUS, запобігання відмові в обслуговуванні, ACL на основі VLAN, ACL на основі вхідної VLAN, базовий ACL, доступ до керування, обмежений VLAN, індикація безпеки пристрою, журнал аудиту, ведення журналу CLI, керування сертифікатами HTTPS, обмежений доступ до керування, банер відповідного використання, налаштована політика паролів, налаштована кількість спроб входу, ведення журналу SNMP, кілька рівнів привілеїв, локальне керування користувачами, віддалена автентифікація через RADIUS, блокування облікового запису користувача, зміна пароля під час першого входу, призначення політики RADIUS, багатоклієнтська автентифікація на порт, обхід автентифікації MAC, параметри форматування для обходу автентифікації MAC, відстеження DHCP, захист IP Source Guard, динамічна перевірка ARP, LDAP, ACL на основі вхідної MAC-адреси, ACL на основі вихідної MAC-адреси, ACL на основі вхідної IPv4, ACL на основі вихідної IPv4, ACL на основі часу, вихідна ACL на основі VLAN, обмеження потоку ACL |
| Синхронізація часу | Двоступеневий прозорий годинник PTPv2, граничний годинник PTPv2, британська генерація з частотою синхронізації до 8 секунд/с, буферизований годинник реального часу, SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі | Протокол EtherNet/IP Modbus TCP Протокол PROFINET |
| Різне | Ручне перетинання кабелів, вимкнення живлення порту |
| Маршрутизація | Допоміжний IP/UDP, повна дротова маршрутизація, інтерфейси маршрутизаторів на основі портів, інтерфейси маршрутизаторів на основі VLAN, інтерфейс зворотного зв'язку, ICMP-фільтр, мережево-спрямовані широкомовні розсилки, OSPFv2, RIP v1/v2, виявлення маршрутизаторів ICMP (IRDP), статична одноадресна маршрутизація, проксі-ARP, відстеження статичного маршруту |
| Багатоадресна маршрутизація | IGMP v1/v2/v3, IGMP проксі (багатоадресна маршрутизація) |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | -10 - +60 |
| Примітка | 1 013 941 |
| Температура зберігання/транспортування | -20 - +70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вага | 5 кг, орієнтовно |
| Монтаж | Кріплення в стійку |
| Клас захисту | IP30 |
Доступні моделі перемикача Hirschmann GRS 105 106 серії GREYHOUND
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Супутні товари
-
Перемикач Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F
Дата продажу Опис продукту Тип Код продукту: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Опис Промисловий брандмауер та маршрутизатор безпеки, кріплення на DIN-рейку, безвентиляторне виконання. Швидкий Ethernet, гігабітний тип Uplink. 2 порти SHDSL WAN Номер деталі 942058001 Тип та кількість портів Всього 6 портів; Порти Ethernet: 2 слоти SFP (100/1000 Мбіт/с); 4 порти 10/100BASE TX / RJ45 Вимоги до живлення Експлуатація ...
-
Приймач-передавач Hirschmann SFP-FAST MM/LC EEC
Дата виробництва Опис продукту Тип: SFP-FAST-MM/LC-EEC Опис: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Transceiver MM, розширений температурний діапазон Номер деталі: 942194002 Тип та кількість портів: 1 x 100 Мбіт/с з роз'ємом LC Вимоги до живлення Робоча напруга: живлення через комутатор Споживана потужність: 1 Вт Умови навколишнього середовища Робоча температура: -40...
-
Медіамодуль Hirschmann M4-8TP-RJ45
Вступ Hirschmann M4-8TP-RJ45 – це медіамоділь для MACH4000 10/100/1000 BASE-TX. Hirschmann продовжує впроваджувати інновації, розвиватися та трансформуватися. У наступному році, як і святкування Hirschmann, ми знову підтверджуємо свою відданість інноваціям. Hirschmann завжди пропонуватиме нашим клієнтам креативні, комплексні технологічні рішення. Наші зацікавлені сторони можуть очікувати нових речей: Нові центри інновацій для клієнтів...
-
Некерований комутатор Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC
Дата комерції Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання із збереженням та переадресацією, USB-інтерфейс для конфігурації, Fast Ethernet Тип та кількість портів 7 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність, 2 x 100BASE-FX, кабель SM, роз'єми SC Інші інтерфейси Контакт живлення/сигналізації 1 x клемна колодка, 6-контактна...
-
Перемикач Hirschmann OS20-000800T5T5T5-TBBU999HHHE2S
Опис продукту Продукт: OS20-000800T5T5T5-TBBU999HHHE2SXX.X.XX Конфігуратор: OS20/24/30/34 - конфігуратор OCTOPUS II Спеціально розроблені для використання на польовому рівні з мережами автоматизації, комутатори сімейства OCTOPUS забезпечують найвищі показники промислового захисту (IP67, IP65 або IP54) щодо механічних навантажень, вологості, бруду, пилу, ударів та вібрацій. Вони також здатні витримувати спеку та холод,...
-
Некерований комутатор Hirschmann SPR20-8TX-EEC
Дата комерції Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання із збереженням та перенаправленням, інтерфейс USB для конфігурації, Fast Ethernet Тип та кількість портів 8 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність Більше інтерфейсів Контакт живлення/сигналізації 1 x вставний клемний блок, 6-контактний інтерфейс USB 1 x USB для конфігурації...


