Комутатор Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
Короткий опис:
Гнучкий дизайн комутаторів GREYHOUND 105/106 робить цей мережевий пристрій, орієнтований на майбутнє, який може розвиватися разом із потребами вашої мережі в пропускній здатності та потужності. Зосереджуючись на максимальній доступності мережі в промислових умовах, ці комутатори дозволяють вибирати кількість і тип портів пристрою, а також використовувати серію GREYHOUND 105/106 як магістральний комутатор.
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Технічні характеристики
Опис продукту
| Тип | GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Код товару: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Опис | GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, конструкція 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Версія програмного забезпечення | HiOS 9.4.01 |
| Номер деталі | 942 287 004 |
| Тип і кількість портів | 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 слотів GE SFP + 16 портів FE/GE TX |
Більше інтерфейсів
| Контакт живлення/сигналізації | Вхід живлення 1: штекер IEC, сигнальний контакт: 2-контактний клемний блок |
| Слот для SD-карти | 1 слот для SD-карти для підключення адаптера автоматичного налаштування ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (клієнт) для локального керування |
Розмір мережі - довжина кабелю
| Вита пара (TP) | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм | див. модулі SFP |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (для великих розгалужень) приймач-передавач) | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм | див. модулі SFP |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм | див. модулі SFP |
Розмір мережі - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія | будь-який |
Вимоги до живлення
| Робоча напруга | Вхід живлення 1: 110 - 240 В змінного струму, 50 Гц - 60 Гц |
| Споживання енергії | Базовий блок з одним блоком живлення макс. 35 Вт |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год | макс. 120 |
Програмне забезпечення
| Перемикання
| Незалежне навчання VLAN, швидке старіння, статичні записи адрес Unicast/Multicast, QoS / пріоритетність портів (802.1D/p), пріоритетність TOS/DSCP, режим довіри інтерфейсу, черга CoS Керування, формування черги / максимальна пропускна здатність черги, керування потоком (802.3X), формування вихідного інтерфейсу, захист від вхідного шторму, великі кадри, VLAN (802.1Q), VLAN невідома Режим, протокол реєстрації VLAN GARP (GVRP), голосова VLAN, протокол реєстрації багатоадресної розсилки GARP (GMRP), відстеження/запит IGMP для кожної VLAN (v1/v2/v3), невідома багатоадресна розсилка Фільтрація, протокол реєстрації кількох VLAN (MVRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MMRP), протокол реєстрації кількох MAC-адрес (MRP), класифікація різних вхідних IP-адрес та Політика, класифікація та політика різних вихідних IP-адрес, VLAN на основі протоколів, VLAN на основі MAC-адрес, VLAN на основі IP-підмережі, подвійне тегування VLAN |
| Надмірність
| HIPER-Ring (кільцевий комутатор), агрегація каналів з LACP, резервне копіювання каналів, протокол резервування середовища (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), захист RSTP |
| Управління
| Підтримка двох образів програмного забезпечення, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, керування IPv6, пастки, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS-клієнт, сервер OPC-UA |
| Діагностика
| Виявлення конфлікту адрес управління, сповіщення про MAC-адресу, сигнальний контакт, індикація стану пристрою, TCPDump, світлодіоди, системний журнал, постійне ведення журналу в ACA, моніторинг портів за допомогою Автоматичне вимкнення, виявлення переривання з'єднання, виявлення перевантаження, виявлення невідповідності дуплексу, моніторинг швидкості з'єднання та дуплексу, RMON (1,2,3,9), дзеркалювання портів 1:1, дзеркалювання портів 8:1, Дзеркалювання N:1, дзеркалювання портів N:2, системна інформація, самотестування при холодному запуску, тестування мідного кабелю, керування SFP, діалогове вікно перевірки конфігурації, дамп комутатора, сповіщення електронною поштою RSPAN, SFLOW, дзеркалювання VLAN |
| Конфігурація
| Автоматичне скасування конфігурації (відкат), відбиток конфігурації, текстовий файл конфігурації (XML), резервне копіювання конфігурації на віддалений сервер під час збереження, очищення конфігурації зі збереженням IP-адреси налаштування, клієнт BOOTP/DHCP з автоматичним налаштуванням, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пули на VLAN, адаптер автоматичного налаштування ACA31 (SD-карта), HiDiscovery, DHCP-ретрансляція з опцією 82, інтерфейс командного рядка (CLI), сценарії CLI, обробка сценаріїв CLI через ENVM під час завантаження, повнофункціональна підтримка MIB, контекстна довідка, управління на основі HTML5 |
| Безпека
| Безпека портів на основі MAC-адрес, контроль доступу на основі портів за допомогою 802.1X, гостьова/неавтентифікована VLAN, інтегрований сервер автентифікації (IAS), призначення VLAN RADIUS, відмова в обслуговуванні Запобігання, ACL на основі VLAN, ACL на основі вхідної VLAN, Базовий ACL, Доступ до керування, обмежений VLAN, Індикація безпеки пристрою, Журнал аудиту, Журнал CLI, Сертифікат HTTPS Керування, обмежений доступ для керування, банер відповідного використання, налаштовувана політика паролів, налаштовувана кількість спроб входу, ведення журналу SNMP, кілька привілеїв Рівні, локальне керування користувачами, віддалена автентифікація через RADIUS, блокування облікового запису користувача, зміна пароля під час першого входу, призначення політики RADIUS, автентифікація кількох клієнтів Порт, обхід автентифікації MAC, параметри форматування для обходу автентифікації MAC, відстеження DHCP, захист IP-джерела, динамічна перевірка ARP, LDAP, вхідний ACL на основі MAC-адрес, вихідний ACL ACL на основі MAC-адрес, ACL на основі вхідного IPv4, ACL на основі вихідного IPv4, ACL на основі часу, ACL на основі вихідної VLAN, обмеження ACL на основі потоку |
| Синхронізація часу
| Двоступеневий прозорий годинник PTPv2, граничний годинник PTPv2, британська генерація з частотою синхронізації до 8 секунд/с, буферизований годинник реального часу, SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі
| Протокол EtherNet/IP Modbus TCP Протокол PROFINET |
| Різне | Ручне перетинання кабелів, вимкнення живлення порту |
Умови навколишнього середовища
| Робоча температура | -10 - +60 |
| Примітка | 817 310 |
| Температура зберігання/транспортування | -20 - +70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації) | 5-90% |
Механічна конструкція
| Розміри (ШxВxГ) | 444 x 44 x 355 мм |
| Вага | 5 кг, орієнтовно |
| Монтаж | Кріплення в стійку |
| Клас захисту | IP30 |
Перемикач Hirschmann GRS 105 106 серії GREYHOUND Доступні моделі
GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A
Супутні товари
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR GREYHOUND...
Дата комерції Опис продукту Тип GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Код продукту: GRS106-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Опис GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Версія програмного забезпечення HiOS 9.4.01 Номер деталі 942287016 Тип та кількість портів 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8 слотів GE/2.5GE SFP + 16x...
-
Hirschmann BRS20-16009999-STCZ99HHSESПеремикач
Дата виробництва Технічні характеристики Опис продукту Опис Керований промисловий комутатор для DIN-рейки, безвентиляторний дизайн Fast Ethernet Тип Версія програмного забезпечення HiOS 09.6.00 Тип та кількість портів 16 Всього портів: 16x 10/100BASE TX / RJ45 Інші інтерфейси Контакт живлення/сигналізації 1 x вставний клемний блок, 6-контактний цифровий вхід 1 x вставний клемний блок, 2-контактний Локальне керування та заміна пристроїв ...
-
Hirschmann GECKO 5TX Industrial ETHERNET Rail-...
Опис Опис продукту Тип: GECKO 5TX Опис: Легкий керований промисловий ETHERNET Rail-Switch, комутатор Ethernet/Fast-Ethernet, режим перемикання Store and Forward, безвентиляторна конструкція. Номер деталі: 942104002 Тип та кількість портів: 5 x 10/100BASE-TX, TP-кабель, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність Більше інтерфейсів Живлення/сигнальний контакт: 1 x штекерний ...
-
Модульний промисловий патч Hirschmann MIPP/AD/1L3P...
Опис продукту Продукт: MIPP/AD/1L3P/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XXXX/XX Конфігуратор: MIPP - Конфігуратор модульних промислових патч-панелей Опис продукту Опис MIPP™ - це промислова панель для обрізання та обмотки, яка дозволяє обрізати кабелі та підключати їх до активного обладнання, такого як комутатори. Її міцна конструкція захищає з'єднання практично в будь-якому промисловому застосуванні. MIPP™ постачається у вигляді коробки для зрощування оптоволоконних кабелів, ...
-
Перемикач Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
Дата комерції Опис продукту Тип GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Код продукту: GRS106-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Опис GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Версія програмного забезпечення HiOS 9.4.01 Номер деталі 942287016 Тип та кількість портів 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8 слотів GE/2.5GE SFP + 16...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-06T1S2S299SY9HHHH Розблокувати...
Опис продукту Опис Некерований промисловий комутатор ETHERNET Rail, безвентиляторна конструкція, режим перемикання з проміжним зберіганням та переадресацією, Fast Ethernet Артикул 942132013 Тип та кількість портів 6 x 10/100BASE-TX, кабель TP, роз'єми RJ45, автоматичне перехресне підключення, автоматичне узгодження, автоматична полярність, 2 x 100BASE-FX, кабель SM, роз'єми SC Інші інтерфейси ...


