Керований комутатор Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A
Короткий опис:
26-портовий промисловий комутатор Fast Ethernet/Gigabit Ethernet для робочих груп (фіксована установка: 4 x GE, 6 x FE; через медіа-модулі 16 x FE), керований, програмне забезпечення HiOS 2A, комутація з проміжним зберіганням даних, безвентиляторна конструкція, резервне джерело живлення
Деталі продукту
Теги продукту
Дата комерційного виходу
Продуктопис
| Ім'я: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Версія програмного забезпечення: | HiOS 09.4.01 |
| Тип та кількість портів: | Всього 26 портів, 4 x FE/GE TX/SFP та 6 x FE TX фіксовано; через медіамодулі 16 x FE |
Більше Інтерфейси
| Контакт живлення/сигналізації: | 2 x IEC штекер / 1 x клемна колодка, 2-контактна, вихід з ручним або автоматичним перемиканням (макс. 1 A, 24 В пост. струму або 24 В змінного струму) |
| Локальне керування та заміна пристроїв: | USB-C |
Мережа розмір - довжина of кабель
| Вита пара (ТП): | 0-100 м |
| Одномодове волокно (SM) 9/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC та M-FAST SFP-SM+/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Одномодове волокно (LH) 9/125 мкм (трансивер для передачі на великі відстані): | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-LH/LC та M-SFP-LH+/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
| Багатомодове волокно (MM) 62,5/125 мкм: | Швидкий Ethernet: див. модуль SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Гігабітний Ethernet: див. модуль SFP LWL M-SFP-SX/LC та M-SFP-LX/LC |
Мережа розмір - каскадність
| Лінійна / зіркоподібна топологія: | будь-який |
Потужністьвимоги
| Робоча напруга: | 100–240 В змінного струму, 47–63 Гц (резервне) |
| Споживання енергії: | очікуване максимум 13 Вт (без медіамодулів) |
| Вихідна потужність у BTU (IT)/год: | очікується максимум 44 (без медіамодулів) |
Програмне забезпечення
| Конфігурація: | Автоматичне скасування конфігурації (відкат), текстовий файл конфігурації (XML), резервне копіювання конфігурації на віддалений сервер під час збереження, очищення конфігурації зі збереженням налаштувань IP, клієнт BOOTP/DHCP з автоматичною конфігурацією, DHCP-сервер: на порт, DHCP-сервер: пули на VLAN, HiDiscovery, DHCP Relay з опцією 82, підтримка керування USB-C, інтерфейс командного рядка (CLI), сценарії CLI, обробка сценаріїв CLI через ENVM під час завантаження, повнофункціональна підтримка MIB, контекстна довідка, керування на основі HTML5 |
| Безпека: | Безпека портів на основі MAC-адрес, керування доступом на основі портів за допомогою 802.1X, гостьова/неавтентифікована VLAN, інтегрований сервер автентифікації (IAS), призначення VLAN RADIUS, запобігання відмові в обслуговуванні, LDAP, ACL на основі VLAN, ACL на основі вхідної VLAN, базовий ACL, доступ до керування, обмежений VLAN, індикація безпеки пристрою, журнал аудиту, ведення журналу CLI, керування сертифікатами HTTPS, обмежений доступ до керування, банер відповідного використання, налаштована політика паролів, налаштована кількість спроб входу, ведення журналу SNMP, кілька рівнів привілеїв, керування локальними користувачами, віддалена автентифікація через RADIUS, блокування облікового запису користувача, зміна пароля під час першого входу |
| Синхронізація часу: | Буферизований годинник реального часу, SNTP-клієнт, SNTP-сервер |
| Промислові профілі: | Протокол IEC61850 (MMS-сервер, модель комутатора), ModbusTCP |
| Різне: | Ручне перетинання кабелів, вимкнення живлення порту |
Ембієнтумови
| Середній час безвідмовної роботи (TelecordiaSR-332 Випуск 3) за температури 25°C: | 452 044 год |
| Робоча температура: | -10-+60 °C |
| Температура зберігання/транспортування: | -20-+70 °C |
| Відносна вологість (без конденсації): | 5-90% |
Механічний будівництво
| Розміри (ШxВxГ): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (без кріпильного кронштейна) |
| Вага: | приблизно 3,85 кг |
| Монтаж: | 19-дюймова шафа керування |
| Клас захисту: | IP20 |
Механічний стабільність
| Вібрація згідно з IEC 60068-2-6: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв.; 1 г, 8,4 Гц–200 Гц, 10 циклів, 1 октава/хв. |
| Удар згідно з IEC 60068-2-27: | 15 g, тривалість 11 мс, 18 розрядів |
ЕМС перешкоди імунітет
| EN 61000-4-2електростатичний розряд (ESD): | Контактний розряд 6 кВ, повітряний розряд 8 кВ |
| EN 61000-4-3електромагнітне поле: | 20 В/м (80–2700 МГц), 10 В/м (2,7–6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 швидкі перехідні процеси (вибух): | Лінія електропередач 2 кВ, лінія передачі даних 2 кВ |
| Імпульсна напруга EN 61000-4-5: | лінія електропередач: 2 кВ (лінія/земля), 1 кВ (лінія/лінія); лінія передачі даних: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Іммунітетність до кондуктивних перешкод: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЕМС випромінюваний імунітет
| EN 55032: | EN 55032 Клас А |
| Частина 15 CFR47 Федеральної комісії зв'язку: | FCC 47CFR Частина 15, Клас A |
Схвалення
| Базовий стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Варіанти
| Елемент # | Тип |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Доступні моделі серії Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Супутні товари
-
Медіа-модуль Hirschmann M1-8MM-SC
Дата комерційного випуску Продукт: Медіамодуль M1-8MM-SC (8 x 100BaseFX багатомодових портів DSC) для MACH102 Опис продукту Опис: Медіамодуль з 8 x 100BaseFX багатомодових портів DSC для модульного, керованого промислового комутатора робочих груп MACH102 Номер деталі: 943970101 Розмір мережі - довжина кабелю Багатомодове волокно (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м (Бюджет каналу при 1310 нм = 0 - 8 дБ; A=1 дБ/км; BLP = 800 МГц*км) ...
-
Приймач-передавач Hirschmann M-FAST-SFP-TX/RJ45 SFOP...
Дата виробництва Опис продукту Тип: M-FAST SFP-TX/RJ45 Опис: SFP TX Fast Ethernet Transceiver, 100 Мбіт/с повний дуплекс, автовідмовне з'єднання, фіксоване, перетин кабелів не підтримується Номер деталі: 942098001 Тип та кількість портів: 1 x 100 Мбіт/с з роз'ємом RJ45 Розмір мережі - довжина кабелю Вита пара (TP): 0-100 м Вимоги до живлення Робоча напруга: живлення через ...
-
Керований повногігабітний комутатор Hirschmann MACH104-20TX-FR...
Опис продукту Опис: 24-портовий гігабітний Ethernet-комутатор для промислових робочих груп (20 портів GE TX, 4 комбіновані порти GE SFP), керований, Software Layer 2 Professional, комутація Store-and-Forward, IPv6 Ready, безвентиляторна конструкція Номер деталі: 942003101 Тип та кількість портів: 24 порти загалом; 20 портів (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) та 4 комбіновані гігабітні порти (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 або 100/1000 BASE-FX, SFP) ...
-
Перемикач Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
Дата комерції Опис продукту Тип GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Код продукту: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Опис GREYHOUND серії 105/106, керований промисловий комутатор, безвентиляторне виконання, кріплення в 19-дюймову стійку, відповідно до IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Версія програмного забезпечення HiOS 9.4.01 Номер деталі 942287014 Тип та кількість портів 30 портів загалом, 6 слотів GE/2.5GE SFP + 8 слотів GE SFP + 16 портів FE/GE TX тощо...
-
Блок живлення Hirschmann RPS 30
Дата комерції Продукт: Блок живлення Hirschmann RPS 30 24 В постійного струму для DIN-рейки Опис продукту Тип: RPS 30 Опис: Блок живлення 24 В постійного струму для DIN-рейки Номер деталі: 943 662-003 Більше інтерфейсів Вхідна напруга: 1 x клемна колодка, 3-контактна Вихідна напруга: 1 x клемна колодка, 5-контактна Вимоги до живлення Споживання струму: макс. 0,35 А при 296 ...
-
Перемикач Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F
Дата продажу Опис продукту Тип Код продукту: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Опис Промисловий брандмауер та маршрутизатор безпеки, кріплення на DIN-рейку, безвентиляторне виконання. Швидкий Ethernet, гігабітний тип Uplink. 2 порти SHDSL WAN Номер деталі 942058001 Тип та кількість портів Всього 6 портів; Порти Ethernet: 2 слоти SFP (100/1000 Мбіт/с); 4 порти 10/100BASE TX / RJ45 Вимоги до живлення Експлуатація ...


